Радикальна “няша Ляшка” погрожує журналісту, який показав її напівоголені фото

загруженноеЖурналіст Любомир Ференс оприлюднив у соціальній мережі Facebook фотографії депутатки Київради від Радикальної партії Олега ляшка Людмили Костенко, на якій вона на пляжі засмагає у купальнику. У відповідь Л.Костенко написала журналісту, щоб той чекав на її адвоката. Про це повідомляє Ференс у мережі Facebook.

«Радикальне життя воно тяжке і багате! Без вил і корів. Людмила Василівна Костенко – депутат Київради від Радикальної Партії Олега Ляшка ( секретар постійної комісії з питань сім’ї, молоді та спорту)», – прокоментував журналіст фотографії.

Журналіст додав пізніше, що після того, як він виклав фотографії, акаунт Л.Костенко, де вони спочатку були розміщені, видалили. Л.Ференс зазначив, що у депутатки було дві сторінки в соцмережі – офіційна, для виборців, та неофіційна, де вона фігурувала під іменем Люсік і викладала приватні фотографії.

«Страсті накаляются…Короче Марку Цукербергу труба. В Київраді фейсбук прирівняли до засобу масової інформації», – прокоментував Л.Ференс попередження Л.Костенко про адвоката.

загруженное

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

загруженное