Радіодиктант національної єдності: пряма трансляція (Відео)

ХХІ диктант національної єдності читатиме автор тексту – український письменник Юрій Андрухович. Початок – о 10 годині 30 хвилин.

З нагоди Дня української писемності та мови Національне радіо України традиційно 9 листопада дає можливість перевірити знання української мови всім охочим. Диктант пишуть не тільки громадяни України в самій Україні, а й за її межами. Останніми роками диктант пишуть і чимало іноземців.

“Студійне” написання диктанту сьогодні організували у Національної бібліотеці імені академіка Вернадського у Києві.

Текст диктанту опублікують на сайті Українського радіо 11 листопада об 11-ій годині.

Надіслати готові роботи на перевірку можна буде двома способами: онлайн та у паперовому варіанті. "Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку [email protected]. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть. Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців, залежно від кількості отриманих листів.", - повідомляє "Українське радіо".

Доєднатись до написання диктанту можуть усі охочі як за допомогою радіо, так і за допомогою прямої трансляції, яку веде UA:Перший.