Радій, Тернополе: Олені Підгрушній вручили орден Княгині Ольги ІІ ступеня

orden-1-1Орденом Княгині Ольги ІІ ступеня нагородили Олену Підгрушну – чемпіонку ХХІІ зимових Олімпійських ігор з біатлону.

Разом із нею відзнаки отримали ще кілька спортсменів і тренерів, повідомив сайт Тернопільської ОДА.

Читайте також. Тернопіль: Олена Підгрушна та її тренери отримуватимуть по 15 тис. грн від Президента

Нагадаємо, Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов вручив державні нагороди видатним українським спортсменам і тренерам – за досягнення високих спортивних результатів на ХХІІ зимових Олімпійських Іграх та XXVII Всесвітній літній Універсіаді, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України. Власне, таким було доручення Президента.

Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт Міністерства освіти і науки України, орденом «За заслуги» II ступеня нагороджений Василь Карленко, провідний тренер штатної збірної команди України з біатлону; орденом Княгині Ольги І ступеня нагороджено Олену Костевич, чемпіонку XXVII Всесвітньої літньої Універсіади з кульової стрільби, олімпійську чемпіонку, багаторазову призерку міжнародних змагань; орденом Данила Галицького нагороджено Ігоря Чередінова, особистого тренера Олени Костевич; медаллю «За працю і звитягу» нагороджено Єлизавету Каланіну, бронзову призерку XXVII Всесвітньої літньої Універсіади з дзюдо.

Софія Левицька