Рада дала добро: які виплати зростуть разом з підвищенням мінімальної зарплатні до 3 тисяч 200 грн

гроші-кривні в гаманціПропозицію Кабіміну парламент підтримав – 6 грудня Верховна Рада прийняла в цілому законопроект, що передбачає зростання мінімальної зарплати в Україні до 3 тисяч 200 гривень.

Саме такою мінімальна зарплата, відповідно до законопроекту №5130, має бути у державній сфері.

Читайте також: Мінімальна зарплатня з 1 січня 2017 року буде 3200 грн — заява Гройсмана на засіданні Уряду (Відео)

Аби це стало реальністю, закон ще має підписати Президент України.

Читайте також: Верховна Рада готує для українців неприємні новини: що може подорожчати в 2017 році

Зростання мінімалки з 1 січня потягне за собою підвищення зарплатні по так званій тарифній сітці, а також і страхові виплати.

Прийнятив ВР законопроект №5130 передбачає новий порядок формування тарифної сітки оплати праці.

Так, у бюджетній сфері мінімальна тарифна ставка (посадовий оклад) буде встановлюватися Кабміном, а в небюджетній сфері підприємства визначатимуть тарифні ставки самостійно у колективних договорах.

При цьому мінімальна тарифна ставка не може бути нижчою за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Читайте також: Віце-прем’єр пояснив, кого саме стосується підвищення мінімальної зарплатні (Відео)

Документ поновлює щорічний перерахунок щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (близько 220 тис. осіб) та передбачає перерахунок страхових виплат потерпілим на виробництві, розмір яких у перерахунку на 100% втрати працездатності менше мінімальної заробітної плати (близько 67 тис. осіб).

Крім того, законопроект передбачає в частині пенсійного забезпечення на 2017 рік продовження особливого порядку виплати пенсій для працюючих пенсіонерів а також визначення максимального розміру пенсії в абсолютній сумі 10 тисяч 740 гривень (до 31 грудня 2017 року).

Документ ділить стипендії студентів на академічні і соціальні та надає Кабміну повноваження визначати порядок виплати соціальних стипендій для окремих категорій осіб, яким законами України надано це право.

Також закон прив'язує розміри плати за надання адміністративних послуг, судового збору та державного мита до прожиткового мінімуму для працездатних осіб замість мінімальної заробітної плати.

Крім того, прийнятий ВР законопроект надає повноваження здійснювати контроль у сфері зайнятості та оплати праці виконавчим органам рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад, встановлює зобов'язання для фізичних осіб-підприємців сплачувати єдиний внесок, посилює відповідальність юридичних та фізичних осіб-підприємців у разі недопущення державного інспектора праці до здійснення перевірки, передбачає штраф у розмірі до трьох мінімальних заробітних плат у всіх випадках недопущення інспекторів до перевірки, крім випадку, коли темою перевірки є неоформлення трудових договорів з працівниками та виплата зарплати в "конверті", у розмірі ста мінімальних заробітних плат - при недопущенні державного інспектора праці до перевірки, коли вона здійснюється з метою виявлення працівників з неоформленими трудовими договорами, виплати заробітної плати без нарахування та сплати єдиного внеску (виплата зарплати в "конверті").

Пояснювальна записка до законопроекту стверджує, що основною метою прийняття цього законопроекту є вдосконалення законодавства у сфері підвищення мінімальної заробітної плати та страхових виплат, легалізація відносин у сфері зайнятості та оплати праці, шляхом делегування органам місцевого самоврядування повноважень у сфері контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, а також накладання штрафів за його порушення.