ВР прийняла закон “під Вітренка”: опозиція обурена, у “Слузі народу” кажуть про необхідність (Відео)

Прийнятим 23 лютого лютого законом №4531 Верховна рада України розширила повноваження виконувачів обов’язків міністрів до таких же повноважень, які мають міністри Кабміну, затверджені Радою.

За таке рішення ВР проголосували фракція “Слуга народу” і нардепи групи “Довіра” та “За майбутнє”. Загалом – 267 голосів “за”, 38 – “проти”.

Єдиним виконувачем обов’язків міністра в Уряді України є Юрій Вітренко, якого ВР вже двічі не призначала на посаду міністра енергетики України.

Опозиційні фракції, які не голосували за законопроєкт №4531, обурились, що внесена Президентом правка і прийнятий із нею законопроєкт – це зміна законодавства України “під Вітренка”.

"Вони не приховують, що глобальні зміни в законодавство запроваджують задля однієї особи", - обурились в "Голосі".

"Скоро Верховна рада буде не потрібна. Банкова призначить виконувачів обов'язків і ці люди будуть 5 років керувати Урядом", - застерегли в "Європейській солідарності". 

"Не може тривати ситуація, яка склалась, коли просто немає кому розписати бюджетну програму і виплатити зарплату шахтарям", - пояснив прийняття закону з розширенянм повноважень Вітренка в міністерстві енергетики перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Більше подробиць - у сюжеті 5 каналу.