ФБР підозрює охорону в допомозі штурму Капітолію: до інавгурації Байдена Вашингтон “беруть в облогу” силовики (Відео)

За підозрою у допомозі учасникам штурму Капітолію 6 січня ФБР затримала вже півтора десятки поліцейських.

Як повідомляє ТСН, ФБР перевіряє, чи не допомагали охоронці Капітолію учасникам штурму зсередини, навмисне відкривши двері і не перешкоджаючи проникненню сторонніх осіб у кабінети сенаторів.

Зважаючи на попередження ФБР про можливість нових порушень громадського порядку аж до збройних сутичок, до інавгурації нового президента США 20 січня Капітолій “беруть в облогу” силовики – всі підходи до Капітолійських пагорбів перекриті поліцією і Нацгвардією і кількість правоохоронців у Вашингтоні зростає. У день інавгурації Джо Байдена охороняти Капітолій і Вашингтон будуть понад 20 тисяч нацгвардійців, повідомляє The Washington Post.

Тим часом масові акції у Вашингтоні не припиняються – американці вимагають імпічменту не тільки Трампа, а й всіх його однопартійців-конгресменів.

“Третій розділ 14-ї поправки до Конституції дуже чітко все формулює. Вони більше не мають права залишатися в Конгресі”, – заявляють протестувальники про конгресменів-республіканців.

Читайте також: “Боятися треба Байдену”, – Трамп не хвилюється про свій другий імпічмент (Відео)

Тим часом сам Дональд Трамп досі ніяк публічно не зреагував на проголосований Палатою представників імпічмент. Сенат Конгресу США голосуватиме питання імпічменту Трампа віже після інавгурації Джо Байдена 20 січня.

Більше подробиць – у сюжеті ТСН