Найвищий у світі показник нових випадків Covid-19 за добу зафіксували в країні Європи (Таблиця)

Великобританія знову стала першою у світі за поширенням коронавірусу. За добу в цій країні лабораторно підтвердили майже 40 тисяч нових випадків Covid-19.

Про це свідчать дані сайту Worldometers за 18 липня.

За цю добу, інформує ресурс, загалом у світі виявили понад 420 тисяч нових інфікувань Covid-19, з яких 39 тисяч 950 – у Великобританії. Це найвищий серед країн світу показник добового приросту нових випадків коронавірусу за добу 18 липня.

Індонезія, де впродовж минулого тижня щодоби фіксували найвищі в світі показники нових випадків коронавірусу, опустилась на другу позицію списку країн світу з найбільшим добовим приростом Covid-19. В Індонезії 18 липня діагностували 34 тисячі 257 нових випадків коронавірусної хвороби. 

Читайте також: Найвищі в світі добові темпи поширення Covid-19 вже тиждень фіксують в острівній країні Океанії (Таблиця)

Найбільшу ж кількість летальних випадків Covid-19 у світі 18 липня зареєстрували в Індонезії - 1 тисячу 338. На другій позиції в світі і на першій у Європі за цим показником Росія. У сусідній з Україною РФ від ускладнень коронавірусної хвороби 18 липня померли 719 хворих.

Читайте також: Шосту частину всіх світових летальних випадків коронавірусу за добу зафіксували в одній країні

Пандемія Covid-19 у світі триває.