Пишіть сюди: СБУ створила інтернет-ресурси для збору доказів про порушення на виборах

downloadСлужба безпеки України створила інтернет-ресурси для фото та відеодокази про порушення під час позачергових виборів до Верховної Ради України, повідомили у прес-центрі СБУ.

На інтернет-ресурси golos2014.com, golos2014.com.ua, golos2014.kiev.ua і golos2014.org.ua неурядові організації, мобільні групи громадських спостерігачів, волонтери, журналісти, небайдужі виборці можуть викласти фото та відеоматеріали з доказами таких порушень, додали у відомстві.

Ці ресурси почнуть працювати з 7 ранку в неділю 26 жовтня – в день виборів. Як пояснили в СБУ, зазначені доменні імена присвоєні ресурс, на якому буде міститися посилання “поскаржитися”.

Після входу в поле скарг буде відображатися форма, в яку необхідно внести ПІБ, номер телефону, електронна поштова адреса, номер дільниці, де зафіксовано порушення, і вказати додаткову інформацію. З допомогою панелі “додати файл” є можливість “причепити” фото і відео. “Доступ до цих ресурсів буде мати тільки оперативне підрозділ СБУ, що гарантує анонімність звертаються”, – запевнили у відомстві.

Нагадаємо, глава ЦВК Михайло Охендовський ніяких загроз інформаційним ресурсам Центральної виборчої комісії на даний час не існує.