Пикою в асфальт: у Києві спіймали зятя Ківалова з мішком доларів (Фото)

Прокуратура Київської області та Управління внутрішньої безпеки СБУ затримали працівника прокуратури Подільського району Києва та колишнього прокурора району столиці, які вимагали та отримали хабар у розмірі 150 тис. доларів.

“Вказані кошти зловмисники вимагали за закриття кримінального провадження відносно громадянина”, – йдеться у повідомленні генпрокуратури.

Затриманим інкримінують статтю про отримання неправомірної вигоди службовою особою. За неї передбачене покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.

Читайте також: Ще одного суддю дозволила арештувати Верховна Рада

За інформацією радника міністра МВС Антона Геращенка, один із затриманих є зятем одіозного екс-регіонала Сергія Ківалова. Про це Геращенко написав на своїй сторінці у соцмережі.

Він зазначив: “Після сьогоднішнього затримання родича Сергія Ківалова, колишнього прокурора Шевченківського району Києва Сергія Нечипоренка на хабарі в 150 000 доларів, ця справа може стати ще одним лакмусовим папірцем для перевірки на міцність української правоохоронної системи, після справи “діамантових прокурорів”.

Читайте також: Напередодні виборів викрили схему підкупу виборців з Москви

“Кожного разу, коли мені кажуть, що Майдан програв, я говорю, що я з цим твердженням не згоден. Родич Сергія Ківалова – це була особа недоторканна для правоохоронної і судової системи. Це був небожитель, вершитель доль! А зараз він лежить мордою на асфальті! Головне, щоб тепер у прокурорів і слідчих і їхніх начальників вистачило сил і бажання проявити принциповість і довести цю справу до суду. А ми їм у цьому допоможемо!”, – підкреслив Геращенко.

Він продовжив: “Незважаючи на заяви Сергія Ківалова, про те, що він знає Сергія Нечипоренка лише по навчанню останнього в Одеській юридичній академії і той не є його родичем – це неправда!

Читайте також: Суд залишив «діамантового прокурора» на волі

Вся кар’єра Сергія Нечипоренка проходила під патронатом Сергія Ківалова, зважаючи на їх близькі родинні відносини.

Думаю, що роблячи таку заяву, Сергій Ківалов просто робить хорошу міну при поганій грі, щоб спробувати зберегти залишки впливу на судову систему України, від яких, я сподіваюся, ми її скоро повністю звільнимо”.