ПВК “Вагнера” втратила 7 лютого в Сирії тисячу найманців?

Вагнер груз 200 Сирия картинкаПриватна військова компанія “Вагнера” терміново намагається поповнити свої ряди бойовиками з Донбасу. Потребує тисячі найманців.

Про це повідомив у “Фейсбук” координатор “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук.

За його даними, так званому командуванню двох “армій” самопроголошених “ЛНР” і “ДНР” даний наказ терміново зібрати два батальйони бойовиків по півтисячі кожен. Ці батальйони мають поповнити групу “Вагнера”.

Читайте також: Втрати Росії у Сирії зросли до «масштабу катастрофи» (Аудіо)

Зважаючи, що йдеться про таку велику кількість потенційних найманців одночасно, найпевніше, приблизно таку кількість “іхтамнєтів” ПВК “Вагнера” втратила у Сирії 7 лютого внаслідок удару у відповідь сил Західної коаліції при спробі російських найманців “віджати” нафтовий завод, контрольований курдами.

Читайте також: Серед російських найманців, які масово загинули в Сирії 7 лютого, найбільше бойовиків з Донбасу (Відео)

Додамо, що саме про тисячу найманців, понад 600 з яких загинуло, повідомляв Ігор Стрєлков. Решта джерел називали менші цифри втрат в “іхтамнєтів”.

Читайте також: Бойовики публічно «підставили» ПВК «Вагнера», виставивши напоказ докази присутності російських найманців на Донбасі (Фото)

Примітно, що ПВК “Вагнера”, за даними Дмитра Тимчука, набирає для бойових дій у Сирії тепер виключно бойовиків з окупованого Донбасу, які у групі “Вагнера” є найменш кваліфікованими і виконують зазвичай функцію “гарматного м’яса”.

Читайте також: У ПВК «Вагнера» воюють громадяни України: імена сорока з них відомі (Відео)

ф2ф1