Путіна у Вашингтоні вже не чекають. Поки що

Фото - AFP
Фото – AFP

Президент США скасував своє запрошення на візит до Вашингтона Президента Росії на термін, доки не завершиться “полювання на відьом”.

Про перенесення візиту Володимира Путіна в США з осені цього року на наступний рік повідомив радник Трампа з нацбезпеки Джон Болтон, передає Associated Press.

За його словами, під “полюваннм на відьом” президент США мав на увазі розслідування втручання Росії у президентські вибори в США, ВІдтак Дональд Трамп вирішив перенести зустріч з Володимиром Путіним на термін, коли розслідування завершиться.

Читайте також: Переговори Трампа і Путіна: що президенти США і РФ говорили про Україну. Повна версія брифінгу (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», відразу після зустрічі Трампа і Путіна в Гельсінкі 16 липня президент США запросив президента Росії до Вашингтона.

За результатами зустрічі президентів у США зчинився скандал.

Читайте також: «Це сенсаційна подія», — Піонтковський пояснив, яке майбутнє чекає на Трампа після переговорів з Путіним

Дональд Трамп був змушений випрравдовуватись за свою поведінку і слова під час спільного брифінгу з Путіним і під тиском суспільної думки американців зробив ряд заяв, в тому числі визнав, що Росія втручалась у президентську кампанію в США.

Читайте також: Трамп «дав задню» і зробив несподівану заяву про особисту відповідальність Путіна за втручання у вибори в США