Путіна чекає така ж собача смерть, як і Каддафі – Нусс

Нусс ПавлоОстанні дані соціологічний опитувань у Росії, за якими рейтинг Путіна сягнув майже 90%, співпадає з рейтингом Каддафі і Президента Рсії, схоже, чекає така ж доля. Так вважає політичний аналітик Павло Нусс.

Як він написав у соціальній мережі, попри шок у цьому є й позитив: “Підтримка Путіна досягла майже 90%. Шок і тотальне розчарування. Хоча є й позитивні сигнали для нас і наших союзників по антипутінської коаліції.

Зростання рейтингу диктатора Путіна з точністю співпадає з рейтингом Каддафі перед його собачою смертю від рук того ж електорату. У Муаммара він становив 99%, і через два з половиною місяці цей рейтинг опустив його в поховальну яму разом з останками розірваного тіла диктатора”.

Читайте також: Ще одна війна і рейтинг Путіна складе 100%?

Нусс переконаний, що така ж доля чекає й на президента Росії.

“Його 90% можна пояснити як феномен російської деградації, агонією великодержавності і “кухонного” імперіалізму”, – відзначив аналітик.

На думку Нусса, тільки “переливання крові” може врятувати Росію. При цьому він стверджує, що лише після революції, громадянської війни і дезінтеграції у росіян з’явиться шанс створити на уламках федерації нормальну, демократичну республіку.

Читайте також: Гібридну війну Росії на Донбасі Жванецький у деталях описав ще кілька років тому (Відео)

“Дуже скоро майже кожен російський мужик і баба прокинуться вранці з думкою про суїцид від безвиході і безсилля перед тим, що вони накоїли, але передумають, і рвонуть до стін Кремля лінчувати їх вчорашнього лідера. Але, на превеликий жаль, колективний путін ще довгі десятиліття не вийде у них з крові”, – пояснив політичний оглядач.