Путін звинуватив Зеленського у неспроможності виконати Мінські домовленості

Путін дуже крупноПрезидент Росії вважає, що це Україна зриває Мінські домовленості про розведення сил на Донбасі.

Про це Володимир Путін заявив на засіданні Ради глав країн-членів СНД, пише російський ТАСС.

За словами Путніа, забезпечити розведення сил на Донбасі Володимир Зеленський не може начебто через те, що на лінію розмежування на Донбасі прибули націоналісти, які готові стати на місце ЗСУ, якщо війська будуть розведені.

“Домовилися про розведення сил, але ніяк діючий президент України не може забезпечити розведення бойових підрозділів і техніки – ну не може. Під’їхали туди націоналістичні військові формування та публічно заявили: якщо армія піде з цих позицій, ми там станемо. Армія не йде”, – заявив Путін.

Президент РФ заявив, що бойовики на Донбасі на лінії розмежування під Петрівським вже кілька днів готові відходити на рубежі, передбачені Мінськими угодами, натомість з української сторони такого сигналу немає.

"Тут потрібен вияв політчної волі", - взявся радити Зеленському Путін.

Читайте також: Зеленський пояснив, чому не розводять війська біля Петрівського, де вже понад 7 днів нема обстрілів (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 10 жовтня під час спілкування з пресою Президент України наголосив, що розводити війська на ділянці біля Петрівського, де демає населених пунктів, Україна буде тільки одночасно з розведенням військ біля Золотого, де російські окупанти своїми обстрілами постійно зривають розведення сил, не дотримуючись необхідної для цьог оумови - режиму повної тиші впродовж тижня на ділянці розведення військ.

Читайте також: Кадри з місця запланованого розведення військ під Петрівським на Донбасі: розбиті хати і таблички «міни» (Фото)

Востаннє під Золотим бойовики відкривали вогонь, за повідомленням Міноборони України, 9 жовтня.

Читайте також: Міноборони України пояснило умови розведення військ у двох точках Донбасу і обставини припинення процесу