Путін висунув Україні нові вимоги в обмін на припинення агресії (Відео)

Україна має відмовитись від вступу до НАТО і військової допомоги Заходу, а також відмовитись від повернення окупованого Росією Криму.

Такі вимоги висунув Україні президент РФ Володимир Путін на прес-конференції 22 лютого, повідомляють Факти ICTV.

Володимир Путін заявив, що такі вимоги має виконати Україна, щоб Кремль припинив військову агресію проти нашої країни.

"По-перше, що необхідно зробити – визнати волевиявлення людей, які проживають у Севастополі й Криму. Чим це волевиявлення гірше від того, що сталося в Косово? Там рішення ухвалили в парламенті, а тут – на всенародному референдумі. Хочу ще раз підкреслити: ніхто під дулом автомата чи під багнетами не міг людей зігнати на виборчі дільниці. Вони прийшли доброхіть. І ухвалили своє рішення возз’єднатися з Росією.

По-друге – це… Ми категорично виступаємо проти прийняття України в НАТО, тому що це створює для нас загрозу. І з огляду на це, ми ґрунтуємось на тому, що багато раз обговорювали, в тому числі в західних столицях – найкращим рішенням цього питання було б (аби наші західні колеги не зганьбилися) щоби сьогоднішня київська влада власноруч відмовилася від вступу до НАТО. По суті, реалізували б ідею нейтралітету.

По-третє, – але воно вже не актуальне – треба вирішити проблему Донбасу шляхом мирних перемовин і реалізації Мінських угод", - сказав президент Росії.

Більше подробиць - у сюжеті Фактів ICTV та у повній версії прес-конференції Путіна у відео in time Ukraine