Путін висловився про зустрічі в «нормандському форматі» та про події в Золотому

Володимир Путін / REUTERS
Володимир Путін / REUTERS

Президент Росії Володимир Путін заявляє, що РФ готова до зустрічі в «нормандському форматі», якщо вона буде добре підготовлена.

Про це він повідомив на спільній прес-конференції в Москві з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, пише 24 Канал.

При цьому Путін зауважив, що “сам пан Зеленський на українського націоналіста, природно, не схожий, але чи впорається він з ними – мені важко сказати”.

Російський лідер вважає, що це журналісти мають давати оцінку, правильну чи не правильну Зеленський “вибрав форму спілкування як президент і верховний головнокомандувач”. І тут же ж Путін здивувався, що президент України “на лінії розмежування вмовляє людей, які не коряться наказам”.

Це не таке вже складне питання – розведення сторін на лінії зіткнення у двох населених пунктах. Попри це процес тягнеться роками. Тепер ясно, чому: бо націоналісти не хочуть іти й випускати українські війська, – висловив своє бачення ситуації Володимир Путін.

“Чи доведе українська влада це питання до остаточного розв’язання – я не знаю. Але від цього справді багато залежить з точки зору врегулювання на Донбасі”, – підсумував Путін.