Путін винен у катастрофі Боїнга-777 – Washington Post

indexАмериканські ЗМІ констатують засудження всього світу політики президента Росії.

Після нещодавніх трагічних подій світ одноголосно виступив проти Володимира Путіна, пише The Washington Post. Незважаючи на те, що розслідування падіння літака Boeing 777 все ще триває, що “всесвітній суд громадської думки” визнав президента Росії у катастрофі.

Американські ЗМІ заявляють, що Путіну загрожують жорстокі санкції у разі продовження політики щодо України.

Лідери Великобританії, Франції та Німеччини вже переглянули своє ставлення до Росії, хоча раніше зберігали нейтралітет щодо втручання росіян на територію України.

Росія - винуватиця інциденту, Путін має розплачуватися за це, політично і економічно, пишуть у великобританському виданні The Sunday Times.

Чи слід казати, що найбільше змінилося ставлення до Росії в Нідерландах, де переживають горе втрати 192 родини. Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що зараз Путін має "останній шанс", щоб відстояти свою гідність. У телефонній розмові Рютте наказав президенту Росії негайно взяти на себе відповідальність за скоєне, якщо він хоче зберегти обличчя перед світом.

Нагадаємо, нещодавно світом прокотилася хвиля протестів проти "терориста №1": протестувальники вийшли на центральну вулицю Нью-Йорка, своє обурення висловив Лондон, акції протесту та скорботи пройшли в Лейпцигу та Відні.