“Путін вимушений буде”, – Президент України розкрив подробиці, як змусить Росію повернути Крим і Донбас (Відео)

ф19“Путін вимушений буде забезпечити відновлення переговорів про реалізацію Мінських домовленостей і відновлення переговорів про відновлення суверенітету України в Криму”, – про це заявив Президент України.

У програмі “Свобода слова” на ICTV Петро Порошенко пояснив, що змусить Росію до переговорів світова спільнота і відбудеться це відразу після президентських виборів в Україні.

Читайте також: «Те саме буде з Донбасом», — Порошенко заявив про «потижневий план» звільнення окупованого Росією Криму (Відео)

Порошенко нагадав заяву Путіна, що до виборів в Україні 31 березня Росія ніяких переговорів пр овідновлення територіальної цілісності України не вестиме, та, підкреслив Петро Порошенко, після 31 березня Президенту Росії доведеться змінити риторику, бо українці не оберуть главою держави людину, яка піде на поклон до РФ.

"Не дочекаєтеся, пане Путін", - підкреслив Порошенко.

Читайте також: Путін в окупованому РФ Криму заговорив українською і зважився поставити Києву нахабну умову (Відео)

Тому повернення окупованих Росією територій буде найпершим завданням Президента Петра Порошенка після виборів, наголосив Глава української держави.

Петро Порошенко підкреслив, що повернення окупвоаних РФ територій відбуватиметься політико-дипломатичним шляхом із залученням Україною всіх доступних засобів, зокрема, введення на окуповані Росією українські території миротворчої місії ООН.

"Одразу ж після виборів Президента, коли Путін вимушений буде забезпечити відновлення переговорів по реалізації Мінських домовленостей і відновлення переговорів про відновлення суверенітету України в Криму, перейти для обговорення в Раді Безпеки ООН питання запровадження місії миротворців - класичної і відповідно до стандартів ООН", - сказав про своє найперше завдання Петро Порошенко.

Він додав, що захід миротворчої місії ООН  на Донбас призведе до виходу звідти російських окупаційних військ разом з російською артилерією та іншою військовою технікою РФ, а далі відбудеться роззброєння так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

"У нас на сьогоднішній день позиція роззброєння незаконних збройних формувань, так званих народних міліцій, поліцій і будь-чого іншого - будуть негайно роззброєнні блакитними шоломами ООН. І буде створений необхідний компонент для відновлення політичної діяльності українських партій на території окупованого Донбасу і ми зможемо починати політичний процес", - розкрив подробиці плану деокупації ДонбасуПрезидент України.

"Росія вимушена буде", - сказав про швидку переспективу повернення країною-агресором загарбаних українських територій Петро Порошенко.

Всі подробиці - у відео Телеканал ICTV