Путін відповів на пряме запитання про нове введення військ РФ в Україну (Відео)

Фото – ЕРА

Путін продовжує у дусі пропаганди виставляти Росію “жертвою” і заявляти, що це Захід нібито змушує РФ нарощувати озброєння через розширення НАТО.

Про це Президент Росії Володимир Путін заявив 30 листопада під час інвестиційного форуму “Россия зовет!”, повідомляє РБК“.

На пряме запитання, чи варто іноземним інвесторам остерігатись введення Росією військ в Україну, Путін дав непряму відповідь.ї

“Про можливе введення російських військ в Україну говорили ще на початку року… Але, як бачите, цього не сталося. Справа не в тому вводити – чи не вводити, воювати – не воювати. Справа в налагодженні відносин”, – заявив президент Росії.

Путін підкреслив, що "червоними лінями" для РФ є розширення НАТО на схід, зокрема, військова інфраструктура Альянсу на території України.

Читайте також: Авіаудари і не тільки: глава ГУР Міноборони України сказав, коли і як Росія може знову напасти на Україну (Мапа, Відео)

Нагадаємо, від місяць тому американські ЗМІ і розвідка заявили про стягування військ Росією до кордонів України.

У ГУР Міноборони повідомили, що стежать за переміщеннями російських військ, які у другій половині січня 2022 року можуть набути характеру ударного угруповання військ і піти в наступ на Україну. У НАТО закликали Росію відмовитись від нового військового вторгнення в Україну і наголосили, що Захід буде відстоювати територіальну цілісність України. У Міноборони України наголосили, що українські військові готові обороняти свою у разі зазіхань на територіальну цілісність України.