Путін, святі українські землі стануть для тебе могилою – відеозвернення бійців «Азову» (Відео)

imagesУкраїнські бійці батальйону «Азов» записали відеозвернення до російського президента Володимира Путіна і обіцяють, що якщо він продовжить направляти свої війська на схід України, «святі українські землі» стануть для нього могилою.

«Ми добре розуміємо, що основна ціль цієї війни – окупація Путінською рукою всього східного регіону України. Головний стратегічний об’єкт для Росії залишається Маріуполь. Це місто – Україна. Ми, бійці полку “Азов” добре знаємо – бойовики рано чи пізно спробують нанести потужний удар по Маріуполю з метою загарбання цієї території України. Ми готові, ми чекаємо на терористів, які намагатимуться атакувати. Ми зустрінемо їх і влаштуємо ПЕКЛО», – обіцяють бійці «Азову».

Вони також звернулись до російського президента і пообіцяли йому, що якщо Володимир Путін прийде на «українську землю, на якій жили і помирали наші предки», то «Маіуполь, Донбас та вся українська земля» стане для нього могилою.

«Ласкаво просимо до пекла», – звернулись до російського президента військові.

Нагадаємо, артилерійські обстріли українських позицій не припиняються. Зокрема незаконні збройні формування поновили вогонь у напрямках Гранітного та Миколаївки. У результаті артилерійсько-мінометної дуелі під селищем Гранітне, що неподалік від Маріуполя, смертю хоробрих загинув боєць батальйону «Азов». Ще 6 українських військових отримали поранення.