Путін не має ресурсів для наступу на Київ – російський політолог

загруженноеПутін вичерпав ресурси для подальшого просування вглиб України. Про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін.

Орєшкін погодився, що відведення військ є кроком демонстрації початку деескалації конфлікту.

“Володимир Путін вичерпав ресурси, які він міг би використати для подальшого просування вглиб України”, сказав експерт.

На думку експерта, Кремль зустрівся з несподіваним опором відразу за декількома напрямками: військового, соціального, дипломатичного та економічного.

З військової точки зору: “Передбачалося, що українська армія де-факто не існує і не здатна чинити ніякого опору, власне в Криму так воно і вийшло, але Україна встигла за 2-3 місяці створити боєздатні частини, які більш або менш успішно воюють”.

Проти очікувань у соціальній сфері на території передбачуваної "так званої Новоросії Росію не те щоб зустрічають з розпростертими обіймами, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, може бути, не дуже люблять київський уряд, але ще менше вони люблять, коли до них заходять з зброєю".

Також не виправдалися очікування реакції Заходу: "Думали, що, як у випадку з Грузією, Захід проковтне", - вважає експерт.

Також вплинули санкції, які відчутно впливають на економіку Росії. Нагадаємо, вчора президент РФ Володимир Путін дав наказ відвести російські війська з Ростовської області в постійні місця дислокації. Експерти нутверждают, що цей крок не варто розглядати як початок деескалації конфлікту.

112