Путін наказав знищити нашу колону в Іловайську разом зі своїми десантниками – міністр оборони

imagesПрезидент РФ Путні віддав наказ на розстріл колони, що виходила з Іловайська, знаючи, що попереду йдуть російські десантники. Про це заявив Міністр оборони України, генерал-полковник Валерій Гелетей, пише Укрінформ.

За його словами, після введення регулярних російських військ 25 серпня і різкого загострення обстановки під Іловайськом, під потужним вогнем з обох сторін опинились як українські війська, так і російські десантники.

Зокрема, з російського боку Іловайськ накривали потужні системи вогню «Тюльпан», з українського боку також використовувалась потужна зброя. Відтак, з російського боку прийшло усвідомлення, що десантники, які опинились на передовій, будуть знищені.

Було досягнуто домовленості про вихід колони, і попереду цієї колони йшли російські десантники. Відповідно, каже міністр, в української сторони була впевненість, що колона вийде безпечно.

Однак, коли вже колона почала рух, російське керівництво, отримало цю інформацію, і президент Путін, переконаний Гелетей, не міг про це не знати.

І саме він, переконаний міністр, віддав наказ на розстріл і знищення колони, знаючи, що знищуватимуться в першу чергу свої, російські десантники.