Путін наказав відвести війська через майбутню зустріч з Порошенком – ЗМІ

загруженноеПрезидент Російської Федерації Володимир Путін наказав відвести війська від кордону з Україною через майбутню зустріч з президентом Петром Порошенком у Мілані 16-17 жовтня, пише “Коммерсант” з посиланням на джерело в держструктурах РФ.

Він підкреслив, що рішення про повернення військовослужбовців саме з Ростовської обл., яка межує з Україною, є “політично вмотивованим”.

Будь-який інцидент на кордоні (як з десантниками 98-ї Свірської дивізії, затриманими українськими силовиками в Донецькій обл.) може ускладнити майбутню зустріч Путіна і Порошенка, додало джерело.

Передбачається, що на зустрічі Путін може висловитися про непродуктивність введення санкцій з боку США та Європи щодо Росії. Але, за даними видання, просити про їх пом’якшення або послаблення не збирається.

У той же час західне дипломатичне джерело видання зазначає, що розраховувати на полегшення або зняття заборонних заходів у найближчі місяці Москві так і не доводиться, і введені санкції в повному обсязі будуть діяти як мінімум до літа. США їх зараз точно не переглядатимуть, а для прийняття рішення на рівні ЄС потрібен консенсус, досягти якого з урахуванням позиції Польщі та країн Балтії на даний момент фактично неможливо, додав співрозмовник видання.

Нагадаємо, 11 жовтня президент РФ Володимир Путін наказав відвести російські війська з навчань у Ростовській обл. на місця їхньої постійної дислокації. Йдеться про 17,6 тис. військовослужбовців.