Путін має на Зеленського компромат – Луценко

Юрій Луценко. Фото – 24 Канал

Президент України Володимир Зеленський хоче зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, бо Путін і спецслужби РФ мають на Зеленського компромат. За таких обставин прямі двосторонні переговори президентів України і Росії замість бажаного миру можуть принести Україні нові проблеми.

Про це генеральний прокурор України у 2016-2019 роках Юрій Луценко заявив в ефірі телеканалу “Україна 24“.

Луценко підкреслив: щоб їхати на прямі двосторонні переговори з досвідченим Путіним, у Володимира Зеленського замало політичного досвіду.

"З чим він туди поїде? Мені здається, що така поїздка означає тільки одне - бажання закрити компромат на себе особисто. Той компромат, який має Путін і російські спецслужби проти нього. Не хочу говорити, який він, хоча дещо знаю. Але відпускати туди президента України в такому стані один на один небезпечно", - сказав Луценко.

Луценко висловив побоювання, що після таких переговорів з Путіним Володимир Зеленський може повернутись в Україну з позицією, в якій його переконає президент Росії.

"Приїде сюди і скаже: 175 тисяч війська не перейдуть кордон, але нам треба провести референдум і визнати автономний статус терористичних "республік", я привіз вам мир, ніхто не загине… Це шлях до смерті держави", - сказав Луценко про неприйнятність такої позиції для України.

Колишній генпрокурор вважає, що Зеленському не варто сідати за стіл переговорів із Путіним сам-на-сам. Переговори з Кремлем про досягнення миру на Донбасі і відновлення територіальної цілісності України Володимиру Зеленському треба проводити з Володимиром Путіним тільки за присутності і підтримки західних союзників України, переконаний Юрій Луценко.