Клімкін сказав, як Україна може поламати плани Кремля про бліцкриг: “Путін буде рахувати втрати” (Відео)

Україні слід системно і продумано готуватися до можливого повномасштабного військового  вторгнення військ РФ. Путін від своїх планів загарбання України відмовиться тільки тоді, коли побачить повну готовність України протистояти будь-яким наступам російських військ.

Про це  міністр закордонних справ України у 2014-2019 роках Павло Клімкін заявив в інтерв’ю телеканалу “Еспресо“.

Український дипломат наголосив, що повідомлення про війська РФ під кордоном України – це не новина для України, бо Путін ніколи не приховував своїх агресивних планів щодо України.

"Путін готується до того, щоб атакувати Україну. Він не згоден з існування окремої української державності. Путін про це завжди щиро говорить. І не потрібно сприймати це як якусь свідому російську пропаганду", - нагадав Клімкін.

Екс-глава МЗС України наголосив, що примусити Путіна відступити від агресивних планів може тільки посилення обороноздатності України.

"Я проти того, щоб хапатися за серце і панікувати. Я за послідовний підхід, за реальний оборонний бюджет, за розробку нових видів озброєння – наших ракет, бо ми не можемо в цьому питанні від когось залежати. За те, щоб в нас була можливість асиметричного реагування, в тому числі в сфері протиповітряної оборони. І головне, щоб почалася реальна, а не на папері, розбудова територіальної оборони… Бути готовими і мати системну підготовку – це те, що ми маємо зробити сьогодні, завтра, післязавтра. І тоді Путін буде рахувати свої втрати і ризик, розуміючи, що бліцкриг проти України за визначенням аж ніяк неможливий", - сказав Павло Клімкін.

Більше – у повній версії інтерв’ю екс-глави МЗС України Павла Клімкіна телеканалу "Еспресо".