Путін де-факто визнав агресію проти України – нагородив орденом російського солдата, який загинув на Донбасі

111Президент РФ Володимир Путін підписав указ про нагородження 22-річного жителя міста Новоуральськ (Свердловська обл.) Олексія Засова, який служив за контрактом у Повітряно-дисантних військах і нібито загиблого в Україні, орденом Мужності. Про це повідомив портал Znak.com з посиланням на главу міста Новоуральська Володимира Машкова.

За словами В.Машкова, 9 грудня, в день Героїв Вітчизни, Путін особисто вручить нагороду матері загиблого Тетяні Засов. Церемонія відбудеться на міському меморіалі пам’яті загиблих у локальних конфліктах. Також вирішено увічнити ім’я загиблого пам’ятною табличкою, яку розмістять там же.

Слід додати, що повідомлення про смерть Олексія Засова на території України на початку вересня цього року опублікував портал Gruz200.net, який публікує інформацію нібито про дії російських військових на території України. Повідомляється, що на сайті була розміщена фотографія бійця, посилання на його сторінку “ВКонтакте”, номер військової частини – 73612 (Ульяновськ). І статус: “Убитий”. Дата смерті бійця, згідно сайту, – 29 серпня 2014. Повідомляється, що солдата поховали в Новоуральське 9 вересня. Існують дві версії його загибелі. За однією версією, він був узятий в полон бійцями Нацгвардії і розстріляний, за іншою – він загинув при попаданні снаряда в машину, на якій пересувалася його група.