Пропуск через лінію розмежування на Донбасі: бойовики “ДНР” і “ЛНР” погрозами зривають процес (Відео)

Сьогоднішня черга охочих проїхати на підконтрольну Україні територію біля блокпосту бойовиків “ДНР”. Фото – соцмережі

Російські окупанти Донбасу не дали сьогодні місцевим мешканцям перетнути лінію розмежування і потрапити на підконтрольну Україні територію – бойовики “ДНР” і “ЛНР” не відновили роботу своїх блокпостів на Донбасі.

Як повідомляє Держприкордонслужба України, сьогодні від світанку на обох сторонах біля лінії розмежування на Донбасі збирались черги охочих перетнути лінію розмежування. Українські прикордонники готувались почати пропуск, про що опублікували відео.

"Охочі перетнути лінію розмежування на тимчасово окуповану територію почали збиратися біля КПВВ близько 6-ї години ранку. Станом на 8.30 біля «Станиці Луганської» зібралося 45 осіб, а біля «Мар’їнки» - 55 транспортних засобів (та близько 90 осіб). Серед тих, хто зібрався біля КПВВ, є діти та літні люди. Водночас не виключено, що бойовики відмовлятимуть в пропуску особам, які перетинатимуть лінію розмежування з боку підконтрольної українській владі території", - повідомила Держприкордонслужба України.

Російські окупанти з самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" сьогодні вранці роботу своїх блокпостів на лінії розмежування не відновили, про що заявили у сепаратистських ЗМІ самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

Як повідомляють у мережі мешканці окупованого Донбасу, до черг, що зібрались сьогодні біля блокпостів бойовиків "ДНР" на лінії розмежування, бойовики прибули озброєні і, погрожуючи штрафами за українські номери на автомобілях, наказали роз'їхатись, оскільки сьогодні бойовики пропуску через свої блокпости здійснювати не збираються. За даними очевидців, бойовики "ДНР" заявляють, що роботу своїх блокпостів на лінії розмежування на Донбасі раніше, як після 25 червня відновлювати не збираються.

"Інформація від першоджерела. Щойно повернувся з Каргілу. Простояв з 5 ранку. Потім приїхали гаішники і сказали всім роз'їжджатись, або всім впаяють штрафи за укрномери і перетин суцільної. Раніше 25-го нічого відкриватись не буде", - повідомив користувач БыльБылева з посиланням на очевидця, якого бойовики "ДНР" сьогодні не пропустили через на підконтрольну Україні територію.

Читайте також: Українська сторона з 10 червня частково відновлює пропуск через лінію розмежування на Донбасі

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", з 10 червня українська сторона мала намір почати частково відновлювати пропуск через лінію розмежування на Донбасі, зупинений у березні через загрозу поширення коронавірусу. Сьогодні мали запрацювати з 11 години два українські КПВВ біля Мар'їнки і Станиці Луганської. Однак російські окупанти сьогодні не випустили з окупованої території Донбасу місцевих мешканців, що хотіли потрапити на підкотрольну Україні територію. Бойовики "ДНР" і "ЛНР" не відновили сьогодні роботу своїх блокпостів на лінії розмежування.