Публікував статті із закликом до референдуму – на Донбасі судитимуть редактора місцевого видання

201584Головний редактор одного із видань дозволив публікації із закликом до референдуму. Його судитимуть за сепаратизм.

Встановлено, що в період квітня-червня 2014 р. 61-річний чоловік займав посаду головного редактора газети “Дружківський робочий” комунального підприємства “Медіа-центр” Дружківської міської ради, повідомила прес-служба прокуратури Донецької області.

Згідно з повідомленням головний редактор звинувачується в тому, що в одному з номерів місцевої газети розмістив матеріали пропагандистсько-агітаційного характеру про проведення референдуму на території Донецької області з метою визнання “Донецької народної республіки”, які були адресовані та в доступі читачам газети “Дружківський робочий”.

Читайте також: Бойовики заховали в гаражі вогнемет на ракети — готували провокації (Фото)

Чоловікові інкримінують ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, поєднані з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі) Кримінального кодексу України.

Оскільки людина переховується від слідства за межами України, прокуратура Донецької області вийшла до суду з клопотанням про проведення спеціального (заочного) досудового розслідування щодо колишнього головного редактора газети "Дружківський робочий".