
Газета The New York Times стверджує, що перевірила автентичність відео.
Кадри, зняті очевидцем в околиці Тегерана біля Паранда в ніч на 8 січня, опублікувало впливове американське видання The New York Times.
Як стверджує ЗМІ, на цьому відео вірогідно зафіксований момент, коли ракета влучає в український “Боїнг-737”, на борту якого було 176 людей.
Читайте також: Горів і впав із вибухом: момент катастрофи українського лайнера PS 752 під Тегераном (Відео, Мапа, Фото)
Читайте також: Опубліковані нові кадри моменту катастрофи «Боїнга» МАУ в Тегерані: охоплені вогнем уламки падали повільно (Відео)
Геолокацію опублікованого відео підтвердила команда міжнародних розслідувачів Bellingcat.
Читайте також: Влучання російської рекети, теракт і не тільки — секретар РНБО України назвав версії падіння літака МАУ в Ірані
Вони впевнені, що на кадрах - справді передмістя Тегерана Паранд, над яким пролітає літак. На відео видно, як у небі раптово виникає спалах світла (вірогідний момент влучання ракети), а за кілька секунд чути звук вибуху.
Читайте також: Одну з версій причин катастрофи «Боїнга» МАУ фахівці відкидають (Відео)
Від 8 січня в мережі з'являються фото залишків ракети начебто з місця катастрофи з Паранда, де впав український літак. Німецьке видання Bild з'язалось з одним і розповсюджувачів такого фото і він заявив, що знімки зроблені в Паранді на місці падіння літака.
Читайте також: Трамп прямо вказав на помилкову версію падіння українського лайнера: «Про це взагалі не йдеться» (Відео)
Різних фото тих самих уламків ракети з місця такастрофи в мережі більшає.
Читайте також: Канада офіційно назвала основну версію причини катастрофи літака МАУ: «Дані розвідки вказують» (Відео)
Один із користувачів звернув увагу, що на фото поряд з залишками ракети лежить контейнер для їжі, які в своїх перельотах використовує саме компанія МАУ.
Читайте також: Великобританія також підтримує версію про збитий в Ірані український літак
9 січня лідери США, Канади та Великобританії заявили про дані розвідок, що свідчать про влучання ракети як причину авіакатастрофи українського лайнера біля столиці Ірану.