Психологи Тернополя об’єдналися, аби допомагати бійцям АТО

психологСпеціальну групу створили у соціальній мережі “Фейсбук” тернопільські психологи і психотерапевти.

Усе – заради надання волонтерської психологічної допомоги воїнам АТО і членам їхніх сімей, а також вимушеним переселенцям внаслідок останніх подій в державі. Група – відкрита, доєднатися може будь-хто, але бажано – з Тернополя.

Читайте також. На Тернопіллі допомагають родинам, які втратили когось на Майдані чи в АТО

– Ми будемо публікувати інформацію про наші заходи, а також ви можете зв’язатися із будь-ким з нас, – йдеться в повідомленні. – Повну інформацію про нашу команду можна отримати на сайті “Психологи-волонтери Тернополя” – http://psikhologi-volonteri-ternopolya.webnode.com.ua/…/pro… 

Отож, сьогодні, 10 березня о 18 год. - Балінт-група. Завтра - о 18-й у "Карітасі" - група для переселенців. Щодо першої події всі довідки за телефоном - 067-88-054-64 (Ігор). Щодо переселенців можна дзвонити до психолога "Карітасу" Галини Гураль - тел. 097-168-00-92.

Читайте також. «Дуже важливою є присутність священика поряд із військовими», — капелан з Тернополя (Фото)

- На наступну середу, 18 березня, у "Карітасі" (вул. Замонастириська, 1, від "жовтої" церкви, що на Острозького треба йти до "Горбатого" мосту) плануємо провести групу для бійців АТО, - йдеться в повідомленні. - Нічого особливого і нічого "страшного"- звичайна класична група відреагування, на якій можна буде поговорити (або ні - ніхто нікого нічого змушувати не буде) про те, про що ви не наважуєтеся сказати своїм близьким і рідними. Або про те, як ви тепер сприймаєте мирне життя і наскільки безпечно чи ні в ньому себе почуваєте.

Буде двоє ведучих, стільці по колу. Можна про щось поговорити або просто помовчати - іноді це теж важливо.

Читайте також. Тернопіль: усе про психологів, які допомагають воякам АТО, — на одному сайті

- Це буде таке собі безпечне середовище, де вас приймуть такими, як ви є - незалежно від того, що саме вам довелося пережити, - уточнює Ігор Лубківський. - Це не страшно, приходьте!

Довідково. Групу будуть проводити у напіввідкритому форматі (доєднуватися можна буде будь-коли), кожних два тижні. Тел. для довідок - 067-88-054-64 (Ігор). Детальніше - на сайті Психологи-волонетри Тернополя -http://psikhologi-volonteri-ternopolya.webnode.com.ua/kale…/

Софія Левицька