Психологічну підтримку та соціальний супровід постраждалим і біженцям надають у “Карітасі” (Відео)

карітасЗа психологічною та соціальною допомогою в благодійний фонд “Карітас” у Тернополі звернулося вже кілька десятків людей.

Читайте також. Наймолодшому пацієнту Центру для узалежнених від алкоголю – 16 років (Відео)

Нагадаємо, більше двох місяців діє проект допомоги постраждалим на Майдані в Києві, який реалізовують за підтримки чеських партнерів з міста Оломоуц. Втім, у “Карітас”, що на вулиці Замонастирській, 1 у Тернополі, також можуть звертатися сім’ї зі сходу України та Криму. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- Проект є ефективним, бо ми дійсно маємо поверх двадцяти п'яти людей, які є психологічно постраждалими, бо багато людей до цих подій, що сталися на Майдані не були готовими. Ми надаємо їм, перш за все, психологічну, соціальну допомогу, при потребі - і медичну, - розповідає отець Андрій Марчук.

Читайте також. Проблем не варто соромитися – їх треба навчитися вирішувати, – психотерапевти (Фото, Відео)

За допомогою приходять люди різного віку, чоловіки і жінки. Багато звертається також матерів, які приводять своїх синів.

- Наш проект надає найперше психологічну підтримку, в нас є психолог, який консультує. Ми надаємо соціальний супровід. Також ми своїх підопічних забезпечуємо частково медикаментами, - пояснює соціальний працівник проекту Тернопільського благодійного фонду "Карітас" Наталя Масник.

Проект триватиме і надалі. Потребуючі, постраждалі на Майдані, а також люди зі сходу України та Криму можуть постійно звертатися в благодійний фонд "Карітас".

- Люди, які прибувають у Тернопіль, перебувають у страху, а іноді - в депресивних станах. Ми раді будемо прислужитися психологічною підтримкою тим людям, які зараз є фактично в психологічній і матеріальній кризі, - каже отець Андрій Марчук.