Психологічну і соціальну допомогу майданівцям надають у “Карітасі” (Відео)

психологПсихологічну та соціальну допомогу постраждалим у протистояннях у Києві та їхнім сім’ям надають в благодійному фонді “Карітас”.

Там діє проект за підтримки чеських партнерів із міста Оломоуц. Допомогу отримали вже із десяток людей. У кожного – своя історія. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. “Квітка добра й милосердя”: тернополянам дарували нарциси (Фото)

– Дуже шкода тих людей. Коли слухаєш їхні розповіді, стає моторошно. А моментами – охоплює страх. Наскільки велику мужність, наскільки велику сміливість мали люди, які були неготові до тих подій і проявили себе, – говорить гендиректор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” отець Андрій Марчук.

Читайте також. Шукають волонтерів для роботи на Сході України

У рамках проекту допомогу постраждалим на майдані в Києві та їх сім’ям надають психолог і соціальний працівник.

– Консультації ми проводимо в приміщенні благодійного фонду “Карітас”, але можемо виїжджати, при потребі, за місцем проживання. Ми відвідуємо і лікарні, в нас є кілька потерпілих, які перебувають у психіатричній лікарні Тернополя. Ми також до них приходимо, відвідуємо їх, спілкуємося з ними для того, щоб вони відчували підтримку, – розповідає психолог проекту допомоги постраждалим під час подій на Євромайдані Галина Гураль.

Читайте також. Проблем не варто соромитися – їх треба навчитися вирішувати, – психотерапевти (Фото, Відео)

У рамках цього проекту також передбачені кошти на придбання медичного обладнання для лікарні швидкої допомоги в Тернополі.

– Особи, які потребують медичної допомоги, можуть безпосередньо звертатися в лікарню швидкої допомоги в Тернополі, – каже соціальний працівник проекту допомоги постраждалим під час подій на Євромайдані Наталя Масник.

Крім психологічної допомоги, постраждалі зможуть отримати й соціальну підтримку.

Довідково. Постраждалі на майдані в Києві можуть отримати психологічну і соціальну допомогу в благодійному фонді “Карітас”, що на вул. Замонастирській, 1 в Тернополі з понеділка до п’ятниці, від 9 до 17 години.