Псковський депутат надав Генпрокуратурі список загиблих на Донбасі російських десантників (Документ)

imagesПсковський депутат Лев Шлосберг направив головному військовому прокурору РФ Сергію Фрідінському лист із списком російських десантників, які, імовірно, загинули поза місцями постійної дислокації їх військових підрозділів. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на блог депутата.

“У переліку імена 12 осіб, а також їх дати народження, приблизна дата смерті та місця поховання. За даними Шлосберга, вони загинули в період з 12 липня по 3 вересня за межами місць постійної дислокації їх військових підрозділів. Депутат просить встановити імена та обставини загибелі всіх російських військових за останні місяці, а також з’ясувати, хто несе відповідальність за їх смерть”, – зазначає видання.

Нагадаємо, Лев Шлосберг вів незалежне розслідування щодо випадків участі російських десантників в боях на сході України. Він є директором газети "Псковсякая губерния", яка стала першою, що оприлюднила інформацію про захоронення двох псковських десантників Леоніда Кічаткіна та Олександра Осипова. Наприкінці серпня на Шлосберг було вчинено напад.

images

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

images

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

images