Призовник у Тернополі упав з п’ятого поверху військкомату

Вікно 5 поверху Тернопільського ОВК, з якого рік тому випав призовник. Фото - поліція Тернопільщини
Вікно 5 поверху Тернопільського ОВК, з якого рік тому випав призовник. Фото – поліція Тернопільщини

Від смерті призовника, який хотів самовільно полишити військкомат, вберіг дах сусідньої будівлі.

Як повідомляє у Фейсбук Тернопільський військовий комісаріат, зараз призовник у лікарні. Його життю загрози немає. Сталась подія ввечері 20 травня.

“20 травня близько 18 години на обласному збірному пункті Тернопільського ОВК сталася подія.

Попередньо встановлено, що призовник Бережанського ОМВК, намагаючись самовільно залишити розташування призовного пункту, здійснив спробу спуститися з п’ятого на перший поверх будівлі по карнизу, зірвався та впав на дах сусідньої будівлі. Внаслідок цього призовник отримав травми різного ступеню тяжкості.

Нарядом по збірному пункту постраждалому була надана перша медична допомога. Призовник транспортований до стаціонарного медичного закладу міста. Загроз життю призовника немає”,- повідомили в військкоматі.

Військовий комісар Тернопільського ОВК призначив службове розслідування для з’ясування причин, які призвели до цієї події, йдетсья в повідомленні.

Читайте також: Тікав від армії? Поліція розповіла подробиці, як призовник упав з 5-го поверху військкомату Тернополя

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», рік тому – на світанку 14 травня 2017 року (це також була неділя) – призовник також упав з 5-го поверху обласного збірного пункту Тернопільського облвійськкомату. Тоді призрвник потрапив у реанімацію.