“Привіт, сепари”: 46-ий батальйон спецпризначення ЗСУ зайняв нові позиції на Донбасі

Філін - комбат Донбас-Україна Вячеслав Власенко  в походному див зліва направо46-ий окремий батальйон спецпризначення ЗСУ “Донбас-Україна” тепер битиме ворога не під Мар’їнкою, а в іншій точці зони АТО.

Як повідомив командир батальйону В’ячеслав Власенко (“Філін”) на своїй сторінці у Фейбук, 10 серпня 46-ий окремий батальйон ЗСУ “Донбас-Україна”, у зоні АТО передислокований з Мар’їнки на позиції біля села Чермалик Волноваського району Донеччини.

Читайте також: «Ворог не просунувся», — комбат ЗСУ обіцяє окупантам Донбасу, що далі буде «ще цікавіше»

Нагадаємо, нід Мар’їнку в кінці липня “Донбас-Україна” був передислокований з-під Дебальцевого.

Під Мар'їнкою батальйон встиг "жорстко відпрацювати" по сепаратистах.

Читайте також: Стало відомо, де тепер на Донбасі битиме ворога спецбатальйон ЗСУ «Донбас-Україна» (Відео)

Як запевнив комбат, ворогу від бійців батальйону "Донбас-Україна" на Донбасі ніде не сховатись.

Читайте також: На прямий бій не виходять — бойовики бояться підрозділу ЗСУ, який заступив на оборону Мар’їнки (Відео)

"Привіт, сепари", - попередив Власенко окупантів Донбасу про прибуття спецбатальйону на нові позиції під Чермаликом і нагадав, де 46-ий окремий батальйон ЗСУ "Донбас-Україна" бив окупантів України в цьому році.

Довідково: село Чермалик у Волноваському районі Донеччини неподалік Маріуполя засноване грецькими переселенцями із Криму в 1799 році, розташоване на правому березі ріки Кальміус. Чермалик АТО-вказівник зелПеребуває під контролем української влади. У 2014-2015 роках зазнавало значних обстрілів зі сторони бойовиків. Також під цим селом тоді точились потужні бої.

За даними перепису 2001 року, населення села становило 1908 осіб, із них 8,33 % зазначили рідною мову українську, 82,91 % — російську та 8,54 % — грецьку мову.