Приватна армія Путіна: СБУ встановила факти участі ПВК “Вагнера” в анексії Криму та у війні на Донбасі (Відео)

Дмитро Уткін ("Вагнер")
Дмитро Уткін (“Вагнер”)

СБУ встановила та ідентифікувала 1587 осіб-членів приватної армії Путіна, які причетні до анексії Криму та війни на Донбасі. Загальна чисельність ПВК “Вагнера” складає не менше 5 тисяч осіб. Робота СБУ триває. Про це заявив на брифінгу глава СБУ.

Василь Грицак повідомив, що керівнику російської приватної військової компанії “Вагнера” Дмитру Уткіну слідчі СБУ вже виписали повідомлення про підозру.

Приватна армія Путіна – це так звана група “Вагнера”, яка являє собою фактично приватну військову компанію, що її очолює Дитро Уткін із позивним “Вагнер” та номером особистого військового жетона М0209.

Це ті, кого називають "іхтамнєт", бо офіційно це не регулярна армія Росії. Групи "Вагнера", як довели в СБУ, "не було" в анексованому Криму, на Донбасі, "нема" зараз у Сирії.

Саме на рахунку ПВК "Вагнера" анексія Криму - "ввічливі" люди без опізнавальних знаків були членами ПВК Вагнера.

На Донбасі підлеглі Уткіна, якого охоче приймає і нагороджує в Кремлі Путін, засвітились у найбільший операціях, як то збиття ІЛ-76 в аеропорту Луганська, котел у Дебальцевому і не тільки.

Зараз, повідомляє ТСН. Тиждень, труни з "іхтамнєтами" надходять у Росію з Сирії.

Встановлення прізвищ членів групи "Вагнера" і фактів їх участі в анексії Криму та збройному конфлікті на Донбасі дає Україні можливість судити їх як найманців.

Повна версія брифінгу голови СБУ щодо участі групи "Вагнера" у війні на Донбасі - у відео СБУ.