“Це не просто один супутник”, – Притула заявив про унікальне придбання для ЗСУ на гроші проєкту “Народний Байрактар” (Відео)

Сергій Притула: “Українці, ви – космос. Ми купили супутник”. Фото – скріншот з відео

Зібрані українцями 600 мільйонів гривень в рамках проєкту “Народний Байрактар” Фонд Сергія Притули витратив на придбання для України супутника, що надаватиме найсвіжіші і якісні розвіддані для Збройних сил України.

Про це заявив у відеозверненні голова Фонду Сергій Притула.

“Українці, ви можете пишатись собою. Бо я не знаю випадків в історії, коли народ скинувся від старого до малого і купив для своєї держави супутник”, – наголосив на унікальності придбання Притула.

Читайте також: “Зараз буде проблема”, – Притула пояснив механізм витрати зекономлених на “Байрактарах” $15 млн (Відео)

Він повідомив, що супутник був придбаний у консультаціях оборонним відомством України і переданий в компетенцію Головного управління розвідки Міноборони України.

"Це не просто один супутник. Він дає нам доступ до бази даних супутникових знімків сузір’я супутників компанії ICEYE. І цей доступ ми викупили більш ніж на рік вперед. Відтепер наша армія буде максимально швидко отримувати супутникові знімки високої якості, які допоможуть нам з оперативним плануванням операцій. "Бавовни" буде багато", - пообіцяв російським окупантам Притула.

Більше - у повній версії відеозвернення Сергія Притули.