“Присутні скандували “Ганьба” і освистали рішення суду і прокурора” – рішення суду Юлії Кузьменко (Відео)

Screenshot_2020-02-14 Суд залишив під вартою Юлію Кузьменко до 3 квітняКиївський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід лікарці і волонтерці Юлії Кузьменко, підозрюваній у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

Це рішення судді присутні в залі активісти зустріли вигуками “Ганьба”.

Військову медсестру, Яну Дугарь, яку слідчі вперто називають розвідницею змовників, апеляційний суд залишив під нічним домашнім арештом. Ще у грудні, Яну Дугарь, Юлію Кузьменко та музиканта й військового Андрія Антоненка затримали за підозрою у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Доказів, які би переконали суспільство в обґрунтованості звинувачень, донині не пролунало. Водночас, запобіжні заходи суди лише подовжують, не зважаючи на жодні аргументи адвокатів.

Зазначимо, Павло Шеремет загинув від вибуху вранці 20 липня 2016 року. В автомобілі, яким він керував, спрацював вибуховий пристрій.

У грудні 2019 року правоохоронці затримали трьох підозрюваних у вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь. За версією слідства, Дугарь фотографувала камери напередодні вбивства, Кузьменко закладала вибухівку під авто разом із Антоненком, який також фігурує як організатор. Суд арештував Кузьменко та Антоненка. Дугарь перебуває під нічним домашнім арештом.