“Примирення з агресором неминуче призведе до нової агресії” – Порошенко з Волкером обговорили “мюнхенський план”

Фото пресслужби партії "Європейська солідарніть"
Фото пресслужби партії “Європейська солідарніть”

Лідер партії “Європейська Солідарність”, п’ятий президент України Петро Порошенко обговорив “мюнхенський план” із колишнім Спеціальним представником Державного департаменту США по Україні Куртом Волкером.

Про це повідомляє прес-служба партії “ЄС”.

Співрозмовники засудили так звані “12 кроків” як російську провокацію на Мюнхенській конференції. Порошенко і Волкер докладно обговорили ситуацію на Донбасі у світлі останніх мирних ініціатив України та рішуче засудили невиконання Росією її безпекових зобов’язань у рамках Мінських домовленостей.

Наголошено на важливості збереження політики трансатлантичних санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом.

Петро Порошенко наголосив на важливості збереження твердої двопартійної підтримки України з боку США, а також зміцнення відносин стратегічного партнерства між Києвом і Вашингтоном.

Порошенко і Волкер також обговорили перспективи отримання Україною статусу головного союзника США поза НАТО як важливий елемент визнання її стратегічної ролі у захисті миру, безпеки і стабільності.

Нагадаємо, раніше миром на російських умовах назвав “мюнхенський план” для України Петро Порошенко.