Приманка для злодіїв – тернополянин залишив у машині сумку, нетбук і мобільник

автозлодійКористаючись безпечністю водіїв, злодії “чистять” їхні автівки, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Останнім часом до правоохоронців усе частіше надходять повідомлення про крадіжки з авто. З салонів машин зловмисники забирають усе цінне, що безпечні власники залишають усередині.

Читайте також. Зловмисник ввечері автобусом приїжджав у Тернопіль і обкрадав чужі авто (Фото, Відео)

Нещодавно від крадіїв потерпів 27-річний тернополянин. Чоловік, як завжди, залишив свою автівку поблизу місця роботи, а коли ввечері повернувся, помітив, що зникла сумка, а разом із нею ноутбук, документи та чимала сума грошей. Потерпілий звернувся до правоохоронців.

Схожа неприємність спіткала й 38-річного тернополянина. Приїхавши ввечері на закупи до магазину, чоловік залишив у машині сумку з документами, нетбуком і мобільним телефоном. Злодії не дрімали – викрали з салону всі речі.

Читайте також. Шумський район: юнак стверджує, що красти авто його змушувала… випита горілка

Міліціонери встановили, що до автівок злодії проникали шляхом сканування сигналізації. Тому одна із основних порад правоохоронців – не залишати в салоні гаманці, сумки, мобільні телефони, дорогі речі.

– Пам’ятайте, увагу злодіїв привертає все, що лежить у салоні машини. Тому обов’язково забирайте з собою усі речі, – кажуть у міліції. – На парковках біля торгівельних центрів залишайте автомобіль у місцях, що розташовані в межах фіксації відеокамер. Паркуйте автомашину там, де переконані у її безпеці, а також – є освітлення та охорона.

Також правоохоронці просять ніколи не залишати автомобіль відкритим, навіть якщо ви вийшли на хвилинку, наприклад, купити що-небудь у магазині або кіоску.

Довідково. Якщо у вашій машині погосподарював ще хтось, крім вас, не зволікайте – негайно телефонуйте до міліції за номером 102.

Софія Левицька