Прикордонники РФ потовкли свої кораблі, атакуючи судна ВМС України у Керченській протоці: запис переговорів (Аудіо, Фото)

Під час атаки РФ на кораблі ВМС України. Фото - ФСБ/ТАСС
Під час атаки РФ на кораблі ВМС України. Фото – ФСБ/ТАСС

Таран і обстріл російськими прикордонниками українських кораблів у Керченській протоці 25 листопада було спланованою військовою операцією Росії.

Це доводять переговори російських прикордонників з їх командуванням у ВМФ РФ під час атаки на судна ВМС України. Запис цих переговорів опублікував Генштаб ЗСУ.

Читайте також: «Чави справа!»: як корабель ФСБ РФ таранить українське судно в Керченській протоці (Відео)

Із запису зрозуміло, що хід військової операції Росії курувалаз Москви не тільки верхівка ФСБ Росії, а й Кремль на рівні прем’єр-міністра РФ Дмитра Мадведєва, а про хід операції доповідали Путіну.

“Медведєв уже в такий паніці кричить. Таке відчуття, що там уже президент контролює всю цю х*ню”, – нагадує нецензурним висловомкомандиру російського прикордонного катера про важливість для Кремля дій російських прикордонників їх куратор із ВМФ РФ.

Читайте також: «Зброю не застосовувати»: опубліковані переговори українських моряків під час захоплення суден Росією (Аудіо)

На записі командир російського прикордонного корабля в істериці скаржиться, що з українськими кораблями російські нічого зробити не можуть: українські катери швидкі і маневрені, а російські за ними не встигають. Єдине, каже російський прикордонник, що вони можуть робити, то це таранити український буксир. Командуванню ВМФ РФ він під час розмови дає точні координати і час двох таранів (“навал”) на український буксир 25 листопада в Керченській протоці – о 7:35 і 7:44 (за московським часом).

Читайте також: Знайшлися кораблі ВМС України, які вчора захопила Росія (Фото, Відео)

При цьому, визнає російський прикордонник, навіть таранити український буксир для росіян велика проблема: при спробі це зробити російські катери били один одного і отримали значні ушкодження.

ф1

Катер берегової охорони РФ "Ізумруд" після зіткнення з російським кораблем "Дон" під час атаки на судна ВМС України в Керченській протоці 25 листопада. Фото - ЗМІ РФ.
Катер берегової охорони РФ “Ізумруд” після зіткнення з російським кораблем “Дон” під час атаки на судна ВМС України в Керченській протоці 25 листопада. Фото – ЗМІ РФ.
Захоплені українські рейдовий буксир "Яни Капу"(А-947)  і катери "Бердянськ" та "Нікополь" 26 листопада в порту анексованої Керчі після атаки Росії в Керченській протоці 25 листопада. Фото - ЗМІ РФ.
Захоплені українські рейдовий буксир “Яни Капу” (А-947) і катери “Бердянськ” та “Нікополь” 26 листопада в порту анексованої Керчі після атаки Росії в Керченській протоці 25 листопада. Фото – ЗМІ РФ.

Оприлюднений запис переговорів російських прикордонників з їх командуванням у ВМФ РФ під час атаки на судна ВМС України у Керченській протоці є черговим свідченням спланованої військової агресії Росії проти України і, безсумнівно, стане доказом у міжнародному суді, перед яким за напад на Україну Росія обов’язково постане.