Прикордонники-кінологи зі складу Об’єднаних сил змагалися за звання кращого на фахових змаганнях

фото: Фейсбук-сторінка Операції об'єднаних сил
фото: Фейсбук-сторінка Операції об’єднаних сил

Днями на базі Краматорського прикордонного загону відбулися змагання на звання кращого інспектора-кінолога Донецько-Луганського регіонального управління.

Поборотися за першість разом зі своїми чотирилапими вихованцями прибули спеціалісти з Краматорського, Донецького та Лисичанського прикордонних загонів.

Після офіційного відкриття кінологічні команди розпочали виконання залікових завдань. Власне, необхідно було швидко знайти зброю та боєприпаси в автомобілях, приміщеннях, особистих речах. Крім того, знайти контейнер з імітатором запаху з-поміж десятка інших закладок, інформує сторінка Фейсбук Операції об’єднаних сил.

У підсумковому загальнокомандному заліку перше місце посіли фахівці Лисичанського прикордонного загону.

Робота службових собак є дуже важливою складовою безпеки. Це підтверджується показниками їхньої роботи в районі операції Об’єднаних сил. Так, з початку 2019 року інспекторами-кінологами за допомогою службових собак в контрольних пунктах в’їзду-виїзду виявлено та вилучено більше 2,5 кілограмів вибухових речовин, 260 грамів психотропних речовин та прекурсорів, 22 одиниці зброї, близько 3 тисяч одиниць боєприпасів та 600 грамів наркотиків.