Блокпости у Вашингтоні: прихильники Трампа готують збройний протест (Відео)

У Вашингтоні тривають останні приготування до інавгурації 20 січня нового президента США Джо Байдена. Прихильники Трампа закликають до збройного протесту.

Як повідомляє 5 канал, 20 січня Вашингтон посилено охоронятимуть понад 25 тисяч військових. Це вдічі більше, як під час попередніх інавгурацій Президентів США. У центрі Вашингтона рух перекритий вже кілька днів і тав виставлені спеціальні блокпости правоохоронців на підходах до Капітолію.

Читайте також: У США почались збройні акції протесту (Відео)

Такі заходи безпеки влада США вживає на тлі закликів прихильників Трампа організувати в день інавгурації Байдена зройний протест. ФБР звітує, що заблоковує в мережі повідомлення, в яких йдеться про те, як зробити саморобну зброю таа вибухівку і як це непомітно пронести у людне місце. Два дні тому правоохоронці затримали чоловіка зі зброєю, який пробирався в Конгрес США за підробними документами.

“Ми і подумати не могли, що під час інавгурації зіштовхнемося не тільки з пандемією, а й з імпічментом. Але ми повинні пройти і це випробування”, – каже член комітету Конгресу США з питань інавгурації Емі Клобучар.

Сам Дональд Трамп вперше за історію інавгурацій президентів США на інавгурацію Джо Байдена не прийде.

Більше подробиць про заходи безпеки, які зараз вживають у США, – у сюжеті 5 каналу