Причина обвалу житлового будинку в центрі Одеси: версії поки різні (Відео)

Рятувальники працюють на місці обвалу будинку. Фото – ГУ ДСНСУ в Одеській області

Причини обвалу частини чотириповерхового житлового будинку в Одесі в ніч на 10 червня має встановити спеціальна експертна комісія.

Як повідомляє ГУ ДСНСУ в Одеській області, на місці обвалу зараз триває розбір конструкцій заваленої будівлі. На місці НП працюють 16 одиниць техніки і 35 рятувальників.

Читайте також: В Одесі новий обвал житлової багатоповерхівки: подробиці з місця події (Відео)

Як повідомляють Факти ICTV, наразі в представників влади та мешканців вулиці Ясної, де стався обвал, версії про причини падіння частини будинку різні.

У департаменті міськради Одеси заявляють, що причиною обвалу може бути бетонна стяжка між 3 і 4 поверхами, яку мешканець будинку облаштував на дерев'яні перекриття сторічної будівлі.

Сусіди ж стверджують, що ця бетонна плита не руйнувала будинок, а навпаки втримувала його. Крім того, одесити кажуть і про порушення ізоляції підземних рік, над якими свого часу був зведений цей будинок.

Нагадаємо, внаслідок обвалу частини житлового будинку в Одесі в ніч на 10 червня дивом ніхто не загинув, травми отримав один мешканець. Обвал зруйнував 5 квартир. Їх мешканці частково розмістились у родичів та знайомих, а 11 людей тимчасово розмістили в пансіонаті. Відселені й мешканці сусідніх квартир, які вціліли, оскільки загроза подальшого обвалу будинку поки залишається.

Більше подробиць - у сюжеті Фактів ICTV.