“Причетні всі спецслужби”: на суді виявились нові обставини у справі Чауса, якого начебто 50 днів катували (Відео)

Екс-суддю Миколу Чауса впродовж півтора останніх місяця насильно утримували і катували. 30 липня в селі на Вінничині він з’явився після втечі “з полону”.

Як повідомляє ТСН з зали суду, про це 4 серпня в ході суду з обрання запобіжного заходу підозрюваному в хабарництві Миколі Чаусу заявив його адвокат Василь Кравець. За словами захисника, про утримання і катування Чауса впродовж 50-ти днів на території України вже подана відповідна заява в правоохоронні органи України.

“До цього причетні всі наші спецслужби. І не тільки наші”, – заявив адвокат Чауса про обставини начебто насильницького утримання його підзахисного.

Читайте також: НАБУ знайшло Чауса в Києві і залишило підозрюваного до суду в СІЗО СБУ (Відео)

Сам же Чаус на суді з обрання йому запобіжного заходу поводив себе адекватно, повідомив після завершення закритого 8-годинного судового засідання прокурор.

"Надмірних емоційних висловлювань з його боку не було. Чаус під охороною Служби безпеки України їде до себе додому", - сказав після рішення суду прокурор Василь Кричун.

Читайте також: Чим закінчиться «справа Чауса»

Рішенням Вищого антикорупційного суду Микола Чаус перебуватиме з електронним браслетом під цілодобовим домашнім арештом 2 тижні. Таке рішення суд обрав, бо за 2 тижні завершується термін слідства в справі 2016 року про хабарництво, в якій Чаусу й обирали запобіжний захід. 

Якщо термін слідства продовжать, буде нове рішення суду про запобіжний захід Чаусу.

Більше подробиць про обрання запобіжного заходу екс-судді Миколі Чаусу та заяви його захисту і прокурора - у сюжеті ТСН.