Попри подорожчання газу для котелень суми у платіжках за опалення в мешканців Тернополя не зростуть

Суми у платіжках за централізовану подачу тепла і гарячої води у мешканців Тернополя за жовтень будуть нижчими, ніж ці суми мали б бути після подорожчання газу в Україні з жовтня.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, комунальне підприємство “Тернопільміськтеплокомуненерго” у жовтні зробило такий же перерахунок платіжок, який робить вже з минулої осені, відповідно до рішенян виконкому міськради.

“Плата за послугу з централізованого опалення за жовтень поточного року для мешканців буде нижчою на 11%, а за послугу з централізованого постачання гарячої води – на 2,7-3,3% від сум, які були б нараховані за діючими тарифами”, – заявили в мерії.

Читайте також: “Нафтогаз” закликав українців готуватись до зростання тарифів і підняв ціни котельням

У міськраді Тернополя нагадали, що в жовтні 2020 року НАК "Нафтогаз України" підвищив ціну на природний газ як для населення, так і для виробників теплової енергії. Суттєве підвищення торкнеться і КП "Тернопільміськтеплокомуненерго". Відповідно до нових тарифів, ціна на газ для виробників тепла зросте на 24,4%, тобто комунальне підприємство сплачуватиме 6448,92 грн. за 1000 куб.м. замість 5182,79 грн.

"Газ у структурі діючого тарифу на теплопостачання становить 73,8%, - зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал. – Незважаючи на здорожчання ціни газу, тернополяни не платитимуть за тепло та гарячу воду у жовтні більше. Натомість платіжка за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання за жовтень зменшиться, адже КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" провело перерахунок для споживачів централізованого опалення та гарячої води, так само, як проводило перерахунок кожного місяця впродовж останнього року – починаючи з жовтня 2019 року".

Читайте також: “Нафтогаз” назвав ціну голубого палива для населення на листопад (Відео)