Провокація? Столична міліція запевняє, що затримала двох озброєних активістів Майдану (Відео)

indexСтоличні міліціонери затримали зі зброєю двох активістів з Майдану, повідомили ІА “7 Днів-Україна” у прес-службі МВС. За повідомленням, у Святошинському районі Києва працівники патрульної служби затримали двох чоловіків.

“30-річний Віталій приїхав до Києва з Полтавської області та розраховував добре заробити на Майдані. За його словами, він одразу записався до одного із загонів за умови отримання 200 гривень за день “роботи”. В обов’язки молодика входила охорона намету, участь у “масовці” на мітингах тощо. Від одного із соратників він й отримав “самопал” для того, щоб стріляти по міліціонерах, які несуть службу на вул. Грушевського, але говорить, що використати отриману зброю не встиг. Його 45-річний товариш також активно брав участь у протестних акціях, навіть на стороні членів руху “Спільна справа” боронив Міністерство аграрної політики та продовольства України від прихильників ВО “Свобода”, — йдеться у повідомлені МВС.

За повідомленням правоохоронців, затриманий розповів, що “на Майдані у багатьох людей він бачив різну зброю”.

“Пістолет, який у нього знайшли правоохоронці, отримав від старшого загону. Наразі вилучена зброя направлена на експертизу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження”, — йдеться у повідомлені.