Щоб провезти контрабанду в “ДНР”, водій фури спеціально приготував гроші на хабарі (Фото)

Можливість без дозволів двом вантажівкам перетнути блокпости із Донецької області в терористичну “ДНР” водій чи його господарі оцінили в 50 тисяч гривень.

Як повідомляє СБУ, обидві ці фури затримані. Затримали і ще 8 фур, які везли контрабандою на окуповану терористами Донеччину продукти харчування та алкоголь.

«Співробітники Служби безпеки України спільно з Державною фіскальною службою та прикордонниками перекрили два канали переправлення вантажів на тимчасово окуповану терористами територію Донецької області.

Поблизу селища Суха Балка правоохоронці затримали вісім автомобілів з продуктами харчування та алкогольною продукцією. Вантажівки збиралися перетнути лінію зіткнення в обхід українських блокпостів.

Того ж дня в районі села Романівка співробітники спецслужби зупинили два вантажних автомобілі, що прямували до тимчасово окупованого бойовиками Донецька. Вантажівки перевозили близько 20 тонн автозапчастин, паливо-мастильних матеріалів, побутової хімії та інших товарів широкого вжитку.

У кабіні одного з автомобілів правоохоронці виявили 50 тисяч гривень. За словами водія, гроші планувалося використати на хабарі при проходженні блокпостів, - йдеться в повідомленні СБУ.

Там додали, що за обома фактами відкрито кримінальне провадження за ст. 258-5 ККУ. Тепер проводять оперативно-слідчі дії, аби встановити і притягти до відповідальності організаторів каналу поставок товарів террористам.

Фото - СБУ.

к1к2к3к4