Проти контрабандистів з українського посольства порушили кримінальну справу

Прокуратура Закарпатської області повідомила про відкриття кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем та підробки документа службовцями посольства України у Словаччині.

Як уточнюється у повідомленні на сайті прокуратури, йдеться про спробу, здійснену 21 травня службовими особами України у Словаччині, провезти на службовому автомобілі посольства у країни Европи приховані від митного контролю під виглядом дипломатичної пошти тютюнові вироби.

Раніше повідомлялося, що Міністерство закордонних справ України підтвердило відкликання першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин, чоловік якої був затриманий на кордоні з контрабандним вантажем сигарет.

Читайте також: Новий скандал міжнародного рівня: до контрабанди цигарок через Закарпаття причетне МЗС України? (Фото, Відео)

Перед цим про її відкликання повідомляли ЗМІ, пише nv.ua.

23 травня стало відомо, що в Закарпатській області співробітник одного з посольств України намагався перемістити через кордон велику партію сигарет під виглядом дипломатичного вантажу.

Пізніше Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що контрабандні сигарети намагався вивезти з країни чоловік першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин.