“Процес починати треба вже зараз”, – Порошенко звернувся до Верховної ради і Президента України (Відео)

Порошенко без краватки в профіль зосередженийУкраїна має вже зараз ініціювати отримання від НАТО плану дій щодо вступу в Альянс.

Про це заявив у своєму зверненні до ВР і Президента України п’ятий Президент України народний депутат Петро Порошенко.

У зверненні, опублікованому на сторінці Петра Порошенка у Фейсбук, п’ятий Президент України закликав народних депутатів вже наступного тижня підтримати голсоуванням у сесійній залі Верховної ради проект заяви від “Європейської солідарності” з відповідним зверненням до НАТО про надання Україні Плану дій щодо набуття членства в Альянсі.

Порошенко наголосив, що прийняти цю заяву народнідепутати маяють якнайшвидше з тим, що її встигли підписати і голова ВР, і Прем’єр-міністр і Президент України і до початку грудневого саміту НАТО.

“Процес починати треба вже зараз”, -наголосив Порошенко.

П’ятий Президент України аргументував, що ініціативу про наданян Плану дій щодо членства в НАТО Україна має проявити, бо за останні 5 років з Україна зблизилась з НАТО “як ніколи”, а більшість українців підтримують курс на вступ до Альянсу, що закріплений у Конституції України.

“Офіційні представники Альянсу постійно наголошують, що двері НАТО для України відчинені. Давайте скажемо, що ми вже прийшли”, – сказав Порошенко.