Протести в Гонконгу: слідом за водометами поліція вперше відкрила вогонь

Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

У Гонконгу піднялася нова хвиля протестів, тож між мітингарями та поліцією виникли сутички. Правоохоронці вперше застосували вогнепальну зброю та уже затримали 36 людей.

Як повідомляє ВВС, один з офіцерів поліції вистрілив з пістолета.

Крім того, кілька інших офіцерів також направили зброю на протестувальників, які переслідували їх з палицями і жердинами. У поліції заявили, що співробітники правоохоронних органів відкрили попереджувальний вогонь по протестувальниках, однак про постраждалих протестувальників нічого невідомо.

Поліцейські затримали 29 чоловіків та 7 жінок віком від 12 до 48 років.

Читайте також: «Це може призвести до великого міжнародного інциденту», — у США пояснили наслідки ядерного вибуху на військовому полігоні РФ (Відео)

Мітингувальників затримали за різні злочини, включаючи незаконне масове зібрання, незаконне зберігання зброї та напади на правоохоронців.

Зазначимо, Масові протести у Гонконгу почалися в першій половині червня 2019 року. Це була відповідь мешканців на плани місцевої адміністрації внести поправки в закон про екстрадицію. Офіційно ці поправи дозволили б видавати підозрюваних в скоєнні злочинів у материкову частину Китаю. Проте, на думку мешканців міста, це буде вирішальний крок до підкорення Гонконга материковому Китаю.Згодом демонстранти почали вимагати розслідування застосування поліцією проти мітингарів жорстких дій. Також вони вимагаги відставки голови адміністрації Гонконгу Керрі Лем.